Акція до чорної П'ятниці вже у розпалі, а ви все ще не знаєте, де роздобути грошей на бажану покупку? Взяти участь у різдвяному розпродажі вам допоможе швидкий онлайн кредит на картку від компанії “Качай Гроші”. До того ж, компанія проводить і свою власну Акцію з розіграшем грошових призів та найкращих подарунків для цієї зими.

Найвигідніші пропозиції до Чорної П'ятниці можна знайти на сайтах інтернет-магазинів, причому найбільш фантастичні знижки діють короткостроково та часто у нічний час. При цьому розплатитися за покупку тут можна лише за допомогою банківської картки. МФО "Качай Гроші" перераховує вам позику на картку протягом 15-30 хвилин після оформлення заявки, яку ви можете подати 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Як отримати кредит на подарунок до Різдва?

Щоб оформити терміновий кредит онлайн вам необхідно мати:

 • громадянство України та вік 18-65 років;
 • паспорт та ІПН (плюс добре відскановані копії цих документів);
 • чинний номер телефону та електронну пошту, а також банківську картку із залишком не менше 1 грн;
 • комп'ютер, ноутбук, планшет чи мобільний телефон з гарним інтернет-з'єднанням.

Зверніть увагу, що довідки про доходи та з місця роботи не потрібні. Тому кредит від МФО доступний усім, хто не має офіційного працевлаштування, зокрема пенсіонерам, студентам, домогосподаркам тощо. Також вам не потрібні поруки та застава.

Процедура подання заявки на позику в компанії Качай Гроші проста і зрозуміла кожному. Все, що вам потрібно:

 • перейти на офіційну сторінку компанії;
 • за допомогою кредитного калькулятора визначитися із сумою та строком погашення;
 • ввести свої дані та скан-копії паспорта та ІПН.

Протягом 5 хвилин ваша заявка буде розглянута, і ви за допомогою СМС підписуєте кредитний договір. Відразу після підписання гроші надходять на вашу картку і ви можете негайно приступати до різдвяних покупок!

Різдвяна Акція від МФО “Качай Гроші”

Оформивши позику у компанії “Качай Гроші” в період з 15.11.2022 по 08.01.2023 включно, ви автоматично стаєте учасником акції “Гроші зігрівають”!

Щовівторка, починаючи з 22 листопада, компанія проводить розіграш “теплих” призів, серед яких є:

 • обігрівачі;
 • конвектори;
 • термоси;
 • портативні газові плити;
 • світильники;
 • павербанки;
 • зарядні пристрої.

А головний щотижневий приз – 10 000 грн!

Переможці визначаються випадково за допомогою random.org, а результати публікуються на сайті компанії. Загальний призовий фонд акції – 150 000 гривень.

Умови кредитування у МФО "Качай Гроші"

Компанія надає позички у розмірі 1000-15000 грн. на термін до 120 днів (для нових клієнтів максимальна сума 5000 грн. до 20 днів з можливістю подальшої пролонгації). При цьому новачкам надається пільгова процентна ставка 0,01% за умови повного погашення через 10 днів.

МФО (мікрофінансова організація) провадить свою діяльність відповідно до законодавства України. Компанія “Качай Гроші” не практикує використання прихованих комісій та незрозумілих для клієнтів правил. Умови кредитування чітко зазначені у договорі, який ви підписуєте перед отриманням коштів.

Як і банківські установи, МФО не кредитує осіб із судимістю чи підозрюваних у шахрайстві, а також злісних неплатників. Однак, на відміну від банків, "Качай Гроші" використовує новітнє програмне забезпечення, здатне за лічені хвилини визначити вашу благонадійність як позичальника і прийняти відповідне рішення.

Таким чином, ви практично миттєво, не виходячи з дому та вистоювання черг, отримаєте гроші на бажаний подарунок до Різдва собі та своїм рідним!