Існує багато видів тротуарної плитки, тому вибирати потрібно відповідальне та обережно, щоб не помилитися та не заплутатися. На сайті Zavod Fem представлений широкий асортимент найбільш популярних будівельних матеріалів. Для цього потрібно зайти на сайт, використавши посилання https://zavodfem.com.ua/ua/, щоб ознайомитися з різними варіантами.

Зовнішній вигляд плитки не впливає на рівень якості продукції. Вибираючи плитку, у першу чергу, важливо брати до уваги власний смак та цілі, заради яких купують матеріал.

Серед ключових факторів, що здатні впливати на вартість плитки, значну увагу потрібно звернути на товщину будівельного матеріалу. Також від товщини плитки може залежати сфера застосування.

Якщо підібрати товщину неправильно, тоді термін експлуатації може бути значно скорочений. Щоб не помилитися у виборі, варто звернутися до кваліфікованих спеціалістів. Клієнт знайде досвідченого консультанта на сайті, залишивши заявку чи одразу зателефонувавши за вказаним номером.

Як не помилитися з кольором тротуарної плитки

На ціну плитки напряму впливає колір. Якщо вибирати гарну плитку різних кольорів, тоді вона обійдеться дорожче ніж звичайна сірка. На сьогоднішній день можна переглянути великий вибір тротуарної плитки, що радують різноманітними кольоровими варіантами. Виглядає така плитка естетично, вписується у дизайн будинку.

Гамма кольорів тротуарної плитки умовно поділяють на чотири типи:

  • Виготовляється без наявності барвників. Колір такої плитки сірий. Саме такий варіант плитки являється самим доступним по вартості;
  • Плитка, що виготовляється на основі сірого цементу, куди додаються барвники. Кольорі різноманітні від червоного до оливкового. Такий варіант також коштує відносно недорого;
  • Плитка, що виготовляється на білому цементі, в який додаються барвники. Кольори обмежені: білий, жовтий;
  • Виготовлена із застосуванням технологій Колор-мікс. Кольорі оригінальні (наприклад, капучіно чи платина). Коштує така плитка досить дорого.

Замовити будь-яку з цих варіантів маєте можливість на сайті онлайн-магазина.