Маркетинг сільськогосподарської продукції може бути складним завданням для виробника, тому підприємство часто залучає маркетингові компанії, які розвивають бренд, сприяючи росту замовлень сировини. Також ефективно продавати сільськогосподарські товари допомагає наявність сайту. Його просування в мережі інтернет збільшує охоплення цільової аудиторії, прискорює продаж послуг підприємства.

Сільськогосподарське підприємство - це компанія або організація, яка займається вирощуванням і виготовленням сільськогосподарської сировини на орендованих чи власних земельних ділянках. Агропідприємство може бути різних розмірів та форм власності: від невеликого родинного господарства, до великої корпорації з філіями по Україні.

Пошукова оптимізація є критично важливим компонентом онлайн-маркетингу для сільськогосподарського бізнесу. Маркетингова агенція Web Marketing Company підготувала кілька важливих стратегій SEO просування для сайту підприємства, які можуть допомогти вашому агробізнесу покращити свою присутність в Інтернеті, збільшивши видимість у пошукових системах.

Просування веб сайту агрокомпанії

Дослідження ключових слів

Використовуйте інструменти дослідження ключових слів, щоб визначити найбільш релевантні та популярні пошукові терміни в тематиці сільгосп бізнесу. Вписуйте ці ключові слова у вміст веб-сторінок, метаданих та інших HTML-атрибутів. Це покращує розпізнавання контенту роботами в процесі сканування. Після цього ви будете спостерігати ріст позиції сайту в пошуковій системі Google.

Оптимізація структури веб-сайту

Переконайтеся, що ваш веб-сайт правильно структурований, має інтуїтивно зрозумілу навігацію. Використовуйте описові заголовки H1-H3 сторінок і мета-описи, які включають ваші цільові ключові слова. Оптимізуйте розмір, формат зображень для швидкого завантаження. В теги alt додавайте описові фрази.

Наповнення сторінок якісним вмістом

Створюйте високоякісний вміст, релевантний тематиці агропідприємства. Регулярно публікуйте дописи в блозі, відео про послуги підприємства. В описах використовуйте цільові ключові слова. Це перетворить ваш бізнес в авторитетне джерело інформації у галузі сільського господарства.

Локальні просування сайту: Local SEO

Просування сайту сільськогосподарської продукції передбачає реєстрацію профілю компанії в Google, щоб знаходити клієнтів на карті. На сторінках свого ресурсу використовуйте назву міста та адресу агрокомпанії. У профілі компанії можна розміщувати фотографії чи гарячі пропозиції товарів. Це зацікавить клієнтів прямо з пошукової видачі за вашим брендом. Послуги з локального сео просування сайту гарантують вашому бізнесу високий рейтинг у локальному пошуку. Замовляйте подібні послуги за посиланням.

Високоякісні зворотні посилання

Отримуйте зворотні посилання з авторитетних веб-сайтів у вашій галузі. Добувайте  високоякісні посилання з тематичних площадок з DR > 20. Для цього використовуйте тактику побудови backlinks: ведення гостьових блогів, реєстрація агрофірми в веб-каталогах. Помічайте розміщені беклінки атрибутами: rel="sponsored", rel="ugc"- для контенту, згенерованого користувачами.

Адаптація під мобільні пристрої

Переконайтеся, що бізнес-сайт оптимізовано під мобільні пристрої. При цьому, щоб сторінки легко відкривалися зі смартфону, а сайт, підтримував протокол HTTPS. Якщо бажаєте адаптивний ресурс, варто замовити створення сайту для агрокомпанії, на якому будуть відсутні міжсторінкові оголошення, а швидкість завантаження інтерактивних фрагментів сягатиме мінімальних 2-х секунд. Також варто адаптувати дизайн макет, зробивши його доступним для власників планшетів.

Соціальні медіа агропідприємства

Використовуйте соціальних медіа для продажу сільськогосподарської продукції. Створення потужного бренду агрокомпанії базується на тісному зв’язку зі своєю цільовою аудиторією. Тому регулярно спілкуйтеся з підписниками у Facebook. Діліться своїми пропозиціями, історіями успіху у щоденних постах. Порадьте клієнтам кращий варіант техніки. Маркетинг підприємства у соціальних мережах допоможе розширити охоплення опублікованих матеріалів.

Сільське господарство - це галузь вирощуванням зернових культур, тваринництвом та рибальством з метою виробництва продуктів харчування, сировини для промисловості та інших матеріалів. 

Послуги просування сайту агро підприємства

Впроваджуючи стратегії SEO, ваш сільськогосподарський бізнес може покращити свою видимість в Інтернет, залучивши більше відвідувачів, збільшити дохід від діяльності. Замовляйте якісне seo просування, яке прискорить появу результатів від інвестицій у розробку проекту. Наша агенція здійснює супровід сайтів аграрної та сільськогосподарської тематики. Спеціалісти використовують загальні принципи просування сайту і досягають успіху в рейтингу пошукових систем.