Кожен власник авто знає, що корозія – це один з найстрашніших ворогів кузова. Цей процес розпочинається одразу як авто опиняється на вулиці і зупинити його майже неможливо, але можна попередити і зберегти кузов цілим якомога довше.

Обробка авто антикорозійними речовинами дає дуже хороші результати, особливо, якщо правильно обрати речовину та проводити обробку у правильних умовах.

Антикор СТО пропонує найкращу антикорозійну обробку у Києві. Ми розробили власну технологію та знайшли найкращі матеріали для обробки різних частин кузова. Це дозволяє створити дуже ефективний та  довговічний шар, який захищає кузов авто від корозії.

 

Чим обробити авто від корозії?

Сучасні виробники пропонують досить велику кількість матеріалів для обробки автомобілів. У їх основі можуть використовуватись гума, полімерні матеріали, бітумна смола, гарматне сало тощо. Звісно виникає питання: «чим краще обробити днище автомобіля від корозії?»

Насправді усі консерванти працюють майже однаково, складність полягає у тому, що переважна більшість із них розрахована на експлуатацію авто у нормальних умовах, коли перепади температури складають не більше 30С. але в Україні цей перепад протягом року складає майже 60 С, тому більшість складів просто не витримують такого навантаження.

СТО Антикор використовує для обробки три склади, обираючи різні для різних зон:

  • для обробки колісних арок і днища краще обирати склади на основі бітум-каучукової мастики;
  • для обробки капоту, внутрішніх порожнин дверей та багажнику краще обирати воскові консерванти;
  • обробка днища автомобіля гарматним салом дає найкращі результати. також цей матеріал підходить для обробки порогів, лонжеронів, стойок.

Чим обробити раму автомобіля від іржі? Раму, як і днище краще вкривати бітум-каучуковою мастикою. Ця зона витримує найбільші навантаження, тож потребує стійкого захисту.

Крім правильного вибору матеріалу, дуже важливо проводити обробку у належних умовах та робити це правильно. СТО Антикор пропонує фірмовий метод обробки, який дає дуже хороший результат. Ми проводимо обробку «на гарячу». Тобто ми підігріваємо речовини та наносимо їх на авто під великим тиском. Таким чином матеріал просочує метал та тримається набагато довше.

СТО Антикор спеціалізується на антикорозійній обробці автомобілів. Ми маємо усе необхідне обладнання та розбираємось у всіх тонкощах цього процесу.