Кондиціонер у авто виконує дуже важливу функцію. Наразі майже немає моделей без цього пристрою, бо використання кліматичної техніки дозволяє відчувати себе комфортно у авто протягом будь-якого часу, крім того, він дає можливість уникнути запотівання скла, що робить водіння більш безпечним.

Діагностику і ремонт кондиціонерів Київ пропонує СТО RemRad. Великий досвід та професійне обладання гарантують швидке та якісне обслуговування вашого авто.

 

Навіщо потрібна діагностика кондиціонера та коли її треба проводити

Діагностика дозволяє оцінити стан агрегату та за потреби вчасно провести його ремонт. Її потрібно проводити регулярно раз на рік, або у інший час, якщо ви помітили, що система працює погано. На які ознаки треба звернути увагу:

  • кондиціонер працює не в повну силу;
  • пристрій не вмикається;
  • пристрій самостійно вимикається;
  • ви чуєте нехарактерні шуми під час роботи;
  • ви помічаєте неприємні запахи під час роботи системи та ін.

Проблеми у роботі кондиціонера можуть мати різний характер:

  • механічний (якщо якась деталь вийшла з ладу);
  • проблеми з електросистемою (зустрічаються дуже часто);
  • засміченість системи.

Діагностика починається з візуального огляду. Досвідчений майстер може знайти поломку навіть без спеціального обладнання, але інколи тріщини настільки маленькі, що побачити їх неможливо. Тому застосовується також і ультрафіолетова діагностика.

Діагностика авто кондиціонерів у нашому СТО дає можливість дуже точно виявити місце та характер несправностей, що гарантує ефективність ремонту. 

Ремонт автокондиціонерів у Києві

Після того, як діагностика кондиціонера авто виявляє несправність, майстри можуть розпочати його ремонт. Він може передбачати як заміну пошкоджених деталей, так і реставрацію старих.

Майстер на СТО підкаже оптимальний варіант у кожній конкретній ситуації. Найчастіше проблеми із кондиціонером виникають через розгерметизацію системи. У цьому разі потрібно знайти місце протікання та відновити цілісність системи. Також дуже розповсюджені проблеми з електрикою. Зламане реле, запобіжник тощо можуть вивести з ладу весь агрегат.

На СТО RemRad діагностика та ремонт цієї системи проводить дуже швидко та з гарантією гарного результату. Ви можете скористатися послугами досвідчених механіків у будь-який зручний час.