Електронні сигарети малопотужного типу на сьогоднішній день б'ють рекорди за популярністю. Ці прості та легкі девайси давно прийшли на зміну громіздким мехмодам. Їхньою відмінністю є простота, розібратися зможе навіть новачок. Однак для заправки в поди потрібні спеціальні рідини. Зазвичай це сольові жижі. Лучшие вкусы жижи для пода можна знайти в асортименті будь-якого вейпшопу. Заправки можуть відрізнятися за смаком, міцністю та ще рядом параметрів.

Що таке сольовий нікотин?

Солевая жидкость для под систем для вейпу – це склад на основі речовини (сольовий нікотин), отриманої штучним шляхом за рахунок додавання до органічного нікотину спеціальної кислоти. За рахунок цього сольовий нікотин отримує досить високу міцність за рахунок низької кислотності. PH сольового нікотину становить 6,5-7 одиниць. З сольовим нікотином є шанс отримати повну насолоду від паріння. Крім того, сольовий нікотин має такі переваги:

  • Швидке насичення нікотином. Вже через 2-3 затяжки настає відчуття повного насичення. Звісно, за умови високого дозування. Легші рідини насичують повільніше.
  • М'якість при парінні. Немає відчуття тротхіту (удару по горлу), навіть якщо ви обираєте міцну рідину, неприємного ефекту не буде.
  • Витрачається економно та має величезний вибір дозувань.

Відмінні риси сольової рідини від звичайної

Основною відмінністю рідини на сольовому нікотині є її хімічний склад і кислотність. Крім того, саме сольова рідина дозволяє максимально тонко передати смак. Адже в її складі немає хімічних домішок, тому смак, що створюється, виходить максимально чистим. Ідеальним співвідношенням рідини на сольовому нікотині вважається 50/50 VG/PG. Ця рідина підходить для паріння тільки на малопотужному поді до 20 Вт. Щодо міцності сольової рідини, то вона може бути від 20 до 65 мг/мл. Однак для новачків у світі вейпінгу не варто перевищувати дозування 30 мг/мл.

Щодо смаків сольових рідин, то вони різні: тютюнові, фрукти, ягоди, випічка, напої, освіжаючі, шоколад, цукерки, жуйки і т.д. Можна знайти і чудові мікси. Сольові рідини у широкому асортименті смаків представлені в інтернет-магазині Vaper`s Lab. Детальніше можна дізнатися тут