Правильно розроблена стратегія просування нового сайту в інтернеті стане запорукою постійного збільшення клієнтів компанії, впізнаваності бренда на ринку та отримання достатнього доходу. При цьому, у випадку, якщо власник вирішив звернутися до сумнівного фахівця, який не дуже розуміється на тонкощах подібної роботи, результат може не тільки бути зворотньо пропорційним, він може завести сайт під фільтри пошукових систем та дуже сильно ускладнити їх вивід із бану в майбутньому. Тим паче, що подібна ситуація буде сказуватися негативно на подальшому функціонуванні ресурсу, а отже – не варто довіряти приватним «фахівцям», які не можуть гарантувати гарний результат.

Для того, щоб просування нового сайту було максимально ефективним і результат не забарився, замовляйте у спеціалістів StarMarketing компетентні послуги, тим паче, що зробити це не важко і досить вигідно. Співробітники компанії працюють довгий час над покращенням власних послуг та регулярно відстежують зміни в ринкових тенденцій. В додаток до багаторічного досвіду та детального розуміння техніки просування різноманітних ресурсів як в соцмережах, так і на різноманітних платформах, співробітникам компанії вдається не тільки пропонувати власні компетентні послуги, а й в буквальному сенсі гарантувати результат власної роботи.

Сфера діяльності фахівців – які послуги можна замовити?

З одного боку, якщо мова йде про необхідність просування саме молодих сайтів, це може здаватися більш легкою задачею саме через відступність негативного досвіду – чиста репутація здається більш перспективною. Але, насправді, для якісного та правильного просування таких веб-ресурсів навпаки, може бути необхідно дещо більше часу, власне як і проведеної роботи. Для того, щоб результат дійсно співпадав з Вашими очікуваннями, професіонали компанії Star Marketing:

  • Проходять ретельну аналітичну роботу, збирають статистику, намагаються виокремити сильні та слабкі сторони конкурентів, оцінити Ваші переваги та мінуси – тільки завдяки експертній аналітиці можна будувати рекламні кампанії, які приносять відчутні результати.
  • Базуючись на проведеній роботі, особливостях сайту та побажаннях власника, вибудовують максимально ефективну стратегію просування.
  • Проводять внутрішню оптимізацію, визначаючи слабкі сторони в розробці ресурсу, модернізуючи їх. «Підганяють» ресурс під стандарти пошукових систем.
  • Пропонують додаткові методи залучення трафіку та підвищення лояльності клієнтів.
  • Надають замовнику звітність та аналітику задля внесення коректив та своєчасного реагування на зміну ситуації.

За посиланням star-marketing.com.ua на офіційному сайті компанії Star Marketing кожен бажаючий може самостійно ознайомитися з можливостями фахівців, їх перевагами та прикладами готових проектів. Маркетингова компанія працює не тільки у галузі розкрутки нових сайтів та тих ресурсів, які були створені на різноманітних платформах. Звернутися за допомогою до фахівців Ви можете й в тому випадку, якщо Ви не маєте сайту зовсім і хочете приступити до його створення. Для фахівців не становитиме проблеми розробка та верстання сайтів, їх просування за допомогою пошукової оптимізації та соціальних мереж. Отримати безкоштовну консультацію та проконсультуватися стосовно термінів, вартості, будь-яких інших нюансів просування Ви можете, використовуючи контактну інформацію за посиланням або анкету безпосередньо на сайті.