Для успішної роботи компанії, бізнесу у всіх галузях незамінною є онлайн присутність. Мати свій унікальний сайт – відтепер не розкіш, а необхідність. Особливо важливо це для інтернет-магазинів, які набули шаленої популярності за останні роки. Розглянемо, чому розробка інтернет магазину в студії БАСТ стане кращим рішенням для продавця.

Чи потрібний сайт для продажу

Отже, чому бізнесу важливо мати власний сайт, у чому секрет популярності інтернет-магазинів?

 • Перший і найважливіший фактор – доступність. Кожна людина наразі має доступ до інтернету. У період глобальної цифровізації онлайн-магазини гарантують покупцям можливість у будь-який час дня та ночі зробити покупку. Відправитися на віртуальний шопінг можна без прив'язки до географічного розташування. Це забезпечує залученню максимальної кількості клієнтів, сприяючи збільшенню продажів.
 • Другий фактор, що впливає на популярність – зростання охоплень. Інтернет-магазини дозволяють залучити клієнтів з усього світу. Для бізнесу це відкриває найширші можливості.
 • Онлайн магазини пропонують максимально простий та зручний варіант купівлі послуг, товарів. Замовити продукцію клієнти можуть з будь-якого пристрою: смартфону, комп'ютеру, ноутбуку. Більш того, дуже зручно порівнювати характеристики та ціни товарів у кількох магазинах перед остаточним вибором.

Грошове питання

Дуже цікавим є питання, яке стосується бюджету. Отже, скільки грошей потрібно, щоб створити під ключ інтернет-магазин? Багато чого залежить від різних факторів:

 • складність та розмір магазину;
 • використовувана платформа;
 • кількість товарів;
 • оригінальність дизайну тощо.

Створення інтернет-магазину може бути дороговартісним, обчислюючись у тисячах USD. Однак важливо розуміти, що ваше вкладення в інтернет-магазин є довгостроковою інвестицією, яка неодмінно окупиться шляхом збільшення продажів та залучення клієнтів.

Як щодо безкоштовної розробки інтернет-магазину? Так, є і безкоштовні платформи, які дають змогу без витрат створити власний магазин онлайн. Проте мінусом таких платформ є перелік суттєвих обмежень. Найчастіше на виході ви отримаєте просту та досить незручну систему, яка не задовольнить потреби бізнесу. Конструктори онлайн-магазинів мають дуже обмежені можливості для налаштування дизайну, функціоналу.

Чому варто вкластися

Розглянемо ТОП-7 причин, з яких краще вкладатися у створення інтернет-магазину та довірити його розробку та просування професіоналам.

 • Можливість створити унікальний дизайн та функціональність, відповідні до специфіки бізнесу, особливостей бренду. Фахівці допоможуть виділитися на тлі конкурентів, що розширює цільову аудиторію.
 • Професійна підтримка, оновлення, сервіс. Будь-які проблеми, пов'язані з роботою інтернет-магазину, зможуть вирішити фахівці: ваш магазин завжди працюватиме ефективно та безперебійно.
 • Допомога в інтеграції платіжних систем, що забезпечить клієнтам швидкий та комфортний процес оплати. Збільшення конверсії гарантовано, адже можливість завершення покупки підвищується.
 • Оптимізація для пошукових систем: інтернет-магазин займе лідируючі позиції в пошуку, залучаючи максимум органічного трафіку.
 • Налаштування маркетингових інструментів, аналітики, що дозволить аналізувати дані відвідувачів, підвищить ефективність маркетингових кампаній.
 • Інтернет-магазин, розроблений професіоналами, має розширені можливості: система знижок; керування складом; інтеграція із сторонніми сервісами тощо.
 • Розробники забезпечать високий рівень безпеки інтернет-магазину, гарантуючи захист від атак хакерів і зберігаючи дані клієнтів у таємниці.

Бажання заощадити, звісно, ​​можна схвалювати. Але наразі воно не виправдає себе. Команда професіоналів – ось кращий вибір для створення та розвитку вашого інтернет-магазину!