Підвіска автомобілів включає чимало комплектуючих, кожна з яких має бути цілою і справною, щоб повноцінно виконувати свої функції, гарантувати стабільний хід і безпечність автомобіля.

Кульові опори – це шарнірний вузол, що з’єднує маточину керованого колеса із важелями підвіски. Залежно від конструкції авто може бути встановлена різна кількість кульових опор, також вони відрізняються за конструкцією, тому дуже важливо обрати відповідну запчастину для авто вашої моделі та року випуску.

В інтернет-магазині Chas-TO ви можете замовити нові кульові опори на всі моделі Peugeot за доступними цінами.

На які моделі Peugeot можна купити кульові опори?

В каталозі інтернет-магазину автозапчастин Час-То на сайті представлені відповідні кульові опори для всіх популярних моделей авто цієї марки:

Знайти необхідний товар дуже легко. Для цього ви можете використати фільтри, або провести пошук за VIN-кодом – це дуже швидко та просто.

Якщо вам знадобиться допомога із вибором, менеджер Час-То проведе професійну консультацію.

Якісні і надійні кульові опори на Peugeot від провідних виробників

Кульові опори від початку роблять дуже міцними, адже це дуже важлива деталь, що витримує високі навантаження. Інколи вони виходять з ладу раніше через погані дороги та інші чинники, тому доводиться міняти їх на нові. При цьому дуже важливо розуміти, що економити на кульових опорах для авто неможна – від їх справності залежить керованість авто і ваша безпека. Тому спеціалісти радять обирати виключно якісні і довговічні кульові опори від перевірених виробників.

На https://chas-to.com.ua/ua/merchlist/sharovyje-opory представлена продукція від авторитетних брендів:

  • ASMETAL (Туреччина) – це популярний виробник, що пропонує якісні і доступні за ціною запчастини для авто. На заводах встановлені сучасні верстати та високотехнологічне обладнання, що дозволяє виробляти дуже якісні комплектуючі і знизити їх вартість.
  • MEYLE (Німеччина) – виробник запчастин, що працює з 1999 року. Він пропонує дуже широкий асортимент комплектуючих для легкових і комерційних авто. Вони відрізняються високою якістю і довговічністю.
  • Febi Bilstein (Німеччина) – це легендарний бренд, що пропонує запчастини на авто понад 200 років. Наразі його асортимент включає більш ніж 37 тисяч запчастин. Висока якість і доступна ціна дозволяють підтримувати лідируючі позиції на світовому ринку.

Всі запчастини продаються з гарантією від виробника і магазина.

Коли треба міняти кульові опори на Peugeot?

Термін експлуатації кульових опор дуже великий – від 100 тисяч км пробігу. Проте інколи вони ламаються раніше. Зазвичай проблеми виникають через пошкодження пильника – шарнірний вузол швидко засмічується і перестає виконувати свої функції. Також причиною поломки може стати нестача оливи в шарнірі, корозія, механічні пошкодження, високі навантаження та інші фактори.

На необхідність замінити кульові опори вкажуть наступні ознаки:

  • погана керованість авто – машина втрачає траєкторію під час руху прямо, на поворотах та при гальмуванні;
  • скрипи і вібрації під час руху по нерівній дорозі;
  • скрипи під час обертання керма;
  • нерівномірний знос шин тощо.

Якщо кульові опори вийшли з ладу, замінити їх треба одразу. В інтернет-магазині ЧАС-ТО ви можете замовити нові кульові опори на Peugeot дуже швидко та за вигідними цінами.