Кожного з батьків насамперед турбує питання безпеки при виборі методу лікування РАС (розлад аутистичного спектру) базовими клітинами. Трансплантація вважається абсолютно безпечною, якщо лікарі дотримуватимуться технологічних умов проведення процедури. Тому рекомендуємо звертатися до спеціалізованої клініки, де клітинну технологію застосовують на практиці лікарі вищої кваліфікації, а також лаборанти, що володіють технікою забору та введення стовбурових будівельних клітин.

Лікування аутизму у дитини в Смілі стовбуровими клітинами проводиться лікарями медичного центру ім. Мардалейшвілі. Дізнатися всі деталі ви можете на офіційному сайті клініки autism-mmc.com.ua. Керівництво медичного центру створило штат виключно висококваліфікованих лікарів, які мають багатий досвід у застосуванні клітинної терапії та постійно працюють над удосконаленням своїх умінь, навичок. Також у клініці операційні зали та лабораторія обладнані сучасною апаратурою. На базі медичного центру функціонує кріобанк.

5 причин, чому корекція аутизму краще в МЦ Мардалейшвілі:

  • Наявність інноваційного обладнання, завдяки якому процедура проводиться якісно.
  • Наявність у лікарів медичного центру безперечно успішної практики трансплантації стовбурових клітин.
  • Створення зручних умов для клієнтів центру.
  • Демократична ціна процедури. Вартість трансплантації нижча, ніж в інших країнах світу.
  • Безвізовий в'їзд в Грузію для резидентів багатьох країн, які бажають пройти лікування аутизму в Смілі в грузинському медичному центрі.

Враховуючи всі зазначені переваги, тисячі людей їдуть щорічно в Тбілісі для лікування РАС у дитини. Незважаючи на демократичні ціни, рівень якості медичних послуг високий.

Клітинна трансплантація: техніка виконання

Єдиний сумнів, який виникає при використанні стовбурових клітин, полягає в реакції імунітету організму на біоматеріал, що вводиться. Терапія аутизму проводиться з використанням аутологічних клітин (самого пацієнта), які організм не відкидає, адже імунна система розпізнає їх як свої. Також відсутня негативна реакція імунітету на введення донорського матеріалу, коли він є генетично сумісним мінімум на 50%. Зазвичай використовують кров пуповини брата, сестри.

Безпека корекції РАС базовими клітинами забезпечена:

  • Відсутністю ускладнень після ін'єкції біоматеріалу.
  • Практичною відсутністю протипоказань.
  • Дотриманням спеціалістами грузинського медичного центру технології процедури на 100%.
  • Сприйняттям імунітетом власного біоматеріалу (відторгнення не відбувається).
  • Збереженням досягнутого лікувального ефекту протягом тривалого терміну за умови дотримання наданих лікарем рекомендацій.

Вводять матеріал безпосередньо в спинномозковий канал. Фахівець вводить голку між хребцями, дотримуючись безпечної відстані між нервовими закінченнями, магістралями. Для контролю руху голки використовують тривимірну візуалізацію. Так виключається ризик травмування спинного мозку.

Ефективність трансплантації

Коригування аутизму в Смілі проводиться з дотриманням умов безпеки досвідченими фахівцями, тому результат проявляється досить швидко. Зміни у поведінці дитини батьки помічають на 10 – 15 день. Дитина стає врівноваженою, спокійною. Заміщення патологічних клітин мозку базовими клітинами відбувається поступово, тому так само проявляються й інші лікувальні ефекти: поліпшення розумових здібностей, мови, прояв інтересу до родичів, навколишнього світу, соціуму. Поступово зникають прояви аутизму.

Будьте впевнені у безпеці, ефективності та доступності клітинної терапії у медичному центрі Мардалейшвілі. Запишіться на лікування аутизму дитини та переконайтеся в її ефективності особисто.