Для людей, які регулярно купують в магазині сигарети та хоча б раз спробували саморобні аналоги, дуже гарно відомо, наскільки відрізняється якість та смак тютюну. Для того, щоб отримати максимальне задоволення від процесу паління тоді, коли Ви використовуєте саморобні цигарки, важливо потурбуватися про придбання високоякісних аксесуарів: паперу, фільтрів та табаку. Для того, аби спростити цей процес та максимально полегшити його для користувача сучасні виробники створюють повноцінні комплекти для створення самокруток - гільзи.

На сьогоднішній день одним із новачків в цій галузі, які вже встигли зарекомендувати себе на ринку, стали гільзи для сигарет Ролло. Цей виробник родом з Філіппін демонструє високу якість продукції, відмінну щільність паперу, що дуже подобається користувачам. Якщо Ви є поціновувачем тонких сигарет Слім, для Вас буде особливе приємно те, що в лінійці цього виробника є саме такі варіанти. Придбати потрібний для Вас формат гільз, дізнатися всі особливості їх використання, а також замовити потрібний асортимент аксесуарів для створення саморобних сигарет вдома Ви можете в магазині KYSET. За необхідності фахівці проконсультують вас будь-яких питань та допоможуть підібрати найкраще аксесуари для створення ідеальних саморобних виробів.

Чому варто обрати бренд Rollo?

Одним з найважливіших критеріїв якості паперу для цигарок, в тому числі й гільз для них, є саме якість паперу. Ідеально, якщо папір:

  • Має невелику щільність, але не занадто тонкий для створення самокруток потрібного типу.
  • Не додає неприємного смаку при горінні, а отже не погіршує якість табаку.
  • Забезпечує оптимальну тягу та дозволяє розтягувати задоволення саме на той час, на який комфортно користувачеві.
  • Дозволяє скручувати достатньо щільні самокрутки, тобто не рветься та не тріскається в процесі.
  • Має екологічний склад, а отже безпечний для використання під час паління.

Гільзи для цигарок Rollo відрізняються саме таким папером - він не додає ніякого смаку для тютюну, а також має оптимальну товщину, що дає можливість курцю отримати максимум задоволення від процесу. Бренд також потурбувався про якість власних виробів та використовує для створення гільз виключно той папір, який має відповідну сертифікацію якості. Не менш важливим фактором є те, що фільтри в гільзах Ролло використовуються також найвищої якості і Ви можете підібрати саме той діаметр, який буде задовольняти Ваші потреби.

Замовити потрібну кількість гільз для сигарет відомої, але відносно нової фірми Ролло, Ви можете на офіційному сайті інтернет-магазину KYSET. Також в каталозі запропоновані безліч цікавих варіантів табаку і не тільки, всі потрібні аксесуари для створення самокруток відповідної товщини та довжини для максимальної насолоди користувача. Тут Ви можете дізнатися більше про особливості використання різноманітних товарів, підібрати оптимальні машинки для загорнення сигарет, наповнення їх високоякісним тютюном , причому замовити будь-які товари Ви можете комфортно і швидко, з доставкою на потрібну адресу. З KYSET дуже легко стати справнім поціновувачем табачної продукції та отримувати максимум задоволення як від процесу паління, так і від процесу створення ідеальних саморобних цигарок. Якщо Ви раніше не пробували гільзи Ролло та якісний тютюн від KYSET, то це стане для Вас абсолютно новим досвідом, і що не менш приємно – дозволить суттєво зекономити кошти.