Все частіше мати при собі шокер стає необхідністю в сучасних умовах життя.

Для чого використовують шокери?

Скоріш за все, майже кожен вже знайомий з тим, що таке шокер та для чого їх використовують. Застосовувати шокер можна для відлякування агресивних тварин або для захисту себе від нападу зловмисників. Фермери також користуються шокерами для гуманного забою тварин. А завдяки деяким додатковим функціям, шокери також можна використовувати в якості ліхтарика або дубинки для нанесення ударів супротивникам.

При цьому мати шокер цілком законно, для цього не потрібно отримувати спеціального дозволу.

Якими бувають шокери

Шокери можуть бути різними, їх обирають в залежності від цілі використання, його технічних характеристик, потужності тощо.

Виходячи з цілей використання це можуть бути шокери для самозахисту, для відлякування собак, для використання службами охорони та поліції, або ж для забою тварин.

Існують також декілька класів паралізаторів, де перший – найбільш потужний, здатний паралізувати та нокаутувати, а третій має найменшу потужність та використовується в основному для відлякування тварин та зловмисників, як психологічна зброя.

Для особистого використання варто звернути увагу на ліхтарик електрошокер Police 1101.

Які його переваги?

  • Він має відносно невеликий розмір і маленьку вагу, тому є зручним для щоденного використання.
  • Має потужний ліхтар, можна використовувати як для освітлення темних вулиць, так і для осліплення потенційного супротивника.
  • При активації бойового режиму він видає гучний специфічний звук. В більшості випадків вже цього достатньо для відлякування нападників.
  • Він є удароміцним. Алюмінієвий корпус легко витримує падіння на будь-яку поверхню навіть з висоти.
  • Вологостійкість. Пристрій не іржавіє.